Avukatlarımız

Av. Seyfettin DAYAN

Dayan Hukuk Bürosunun kurucularından olan Av. Seyfettin DAYAN ilk orta ve lise öğrenimini Bitlis’ te tamamlamıştır.
2009 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde eğitim görmeye başlamış ve 2013 yılında da mezun olmuştur. 2014 yılında stajını tamamlayarak İstanbul Barosu bünyesinde avukatlık yapmaya başlamıştır.
Asıl uzmanlık alanı Ceza Hukuku ve İdare Hukukudur. Bunun dışında çeşitli alanlarda da danışmanlık ve avukatlık hizmet vermektedir. Orta derecede İngilizce bilmektedir.

seyfettin@seyfettindayan.com

Av. Kübra AZRAK DAYAN

Hukuk büromuzun kurucularından olan Av. Kübra Azrak, 1990 Ünye doğumludur. İlk orta ve lise öğrenimini Ordu da tamamlamış devamında da 2013 yılında Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinde hukuk lisans eğitimini bitirmiştir. 
2014 yılından beri İstanbul Barosu bünyesinde avukatlık yapmaktadır. Asıl uzmanlık alanı Aile Hukuku olup, bunun dışında da çeşitli alanlarda hukuki danışmanlık yapmaktadır. Av. Seyfettin DAYAN ile evlidir.

kubra@seyfettindayan.com

Av. Elif ARSLANTÜRK

Hukuk büromuzun kurucularından olan Av. Elif ARSLANTÜRK, 1990 İstanbul doğumludur. Lise eğitimini Türkiye’nin en köklü liselerinden olan Vefa Anadolu Lisesinde bitirmiştir.
Devamında da hukuk eğitimini Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinde bitirmiş ve 2014 yılından beri İstanbul Barosu bünyesinde avukatlık yapmaktadır.
Asıl uzmanlık alanı Yabancılar Hukuk olup, göçmen ve sığınmacıların haklarının korunması konularında duyarlı bir İnsan hakları avukatıdır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

elif@seyfettindayan.com