Gizlilik Politikası

Kişisel verilerin Korunması ve Gizlilik Politikası;

Dayan Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak gizliliğinize ve verilerinizin güvenliğine değer veriyoruz. Bu sebeple sizden toplamış olduğum verileri hangi amaçla kullanılacağı hakkında sizi aydınlatmak için bu Gizlilik Politikası’nı hazırladık.

Web Sitemizin Adresi
https://seyfettindayan.av.tr & https://seyfettindayan.av.tr
Web sitemizde bulunan her türlü bilgi, yazı ve yapılan açıklamalar bilgilendirme amaçlıdır. Reklam amacı taşımamaktadır.

Hangi Kişisel Bilgileri Ne Amaçla Topluyoruz ve Verinizi Kimlerle Paylaşıyoruz?

Sizlerle iletişime geçmek için Ad, Soyad, E-posta adresi ve GSM numarası bilgilerinizi istiyoruz.
Web sitemiz aracılığı ile bizimle iletişime geçen ziyaretçilerimizin bizimle yapmış olduğu konuşma ve yazışmalar kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verileri gizli tutacağımızı, verilerin gizli kalması için gereken özen ve tedbirleri göstereceğimizi ve gizli veri ve belgeleri sır olarak tutacağımızı taahhüt etmekteyiz.

Gizlilik Politikamızda Değişiklikler

Gizilik Politikama’mız Nisan 2021 tarihinde oluşturulmuştur. Gizlilik politikamıza ilişkin kuralları dilediğimiz zaman sitemizde yayınlamak yoluyla değiştirebiliriz. Yapılan değişiklikler sitemizde yayınlandığı andan itibaren geçerlidir.

İletişim
Bizimle her zaman aşağıdaki posta adresine yazarak bu Gizlilik Politikası’yla ilgili sorularınız ve yorumlarınız hakkında iletişime geçebilirsiniz.

Atatürk Mh. Metropol İstanbul Sit. B Blok K:13 D:221 Ataşehir /İstanbul
avseyfettindayan@gmail.com & info@seyfettindayan.av.tr